ДОВІДКИ ПРО НЕСУДИМІСТЬ

Довідка про відсутність судимості на території України необхідна для працевлаштування і отримання дозволу на постійне місце проживання в Чехії. Цей документ зазвичай оформлюється в місцевих органах МВС, але деколи термін отримання довідки триває безкінечно в зв’язку із бюрократичними перешкодами. Самий швидкий і ефективний спосіб отримати даний документ – звернутись в компанію DMD. В найкоротші терміни Ви отримаєте довідку про несудимість вже із перекладом на чеську мову та нотаріально завірену. Все що від Вас потрібно – оформити довіреність на отримання довідки представнику DMD, уникнувши стомлюючих черг в державних установах. Забудьте про те, що отримання довідок пов’язано з неприємними клопотами, так як наші працівники завжди готові прийти на допомогу і вирішити будь-які Ваші проблеми в максимально короткі терміни!
Якщо Ви зіткнулися з безвихідною ситуацією в оформленні документів звертайтеся до нас!
Крім того ми пропонуємо в найкоротші терміни оформлення довідки про несудимість на території України, яка є дійсною для надання в чеські установи. Довідку Ви отримаєте з перекладом на чеську мову і завірену нотаріально.
Вартість даної послуги – 1 200 крон. Термін оформлення – до 7 робочих днів.
Для постійних клієнтів ми пропонуємо систему гнучких знижок!
Вам непотрібно нікуди їздити, стояти в нескінченних чергах, достатньо одного дзвінка до нас – ми зробимо все за Вас.
Звертайтеся до нас за детальнішою інформацією на нашу електронну пошту info@dmd-group.eu, за телефоном +420777300214, по skype: dmd-group.eu або просто приходьте до нас в офіс за адресою: ul.Sokolovska 32/22 Praha 8 Karlin

dovidka